Rusza PLRnW 2019

W przyszły weekend (24-26.05.2019 r.) ruszają rozgrywki Polskiej Ligi Rugby na Wózkach. Turniej inauguracyjny odbędzie się w Poznaniu. Weźmie w nim udział 9 drużyn, w tym my.

W tym sezonie w lidze rywalizować będzie 13 drużyn podzielonych na 3 grupy zgodnie z klasyfikację końcową z poprzedniego roku w układzie 5-4-4. Grupę A tworzą zespoły najmocniejsze, grupę B zespoły ze środka stawki, a grupę C zespoły zamykające ranking. Walka będzie się odbywała w poszczególnych grupach w systemie każdy z każdym, a o miejscach na koniec sezonu zdecyduje ilość punktów zdobyta po dwóch turniejach, które rozegra każda z drużyn.

My jesteśmy rozstawieni w ostatniej grupie z drużynami: Four Kings III Warszawa, Diabły Łódź i Podaj Dalej Konin. Pierwszy mecz zagramy w sobotę o godzinie 10:40, kolejny o 14:40, a ostatni w niedzielę o 11:00. Podczas tego turnieju rywalizować będą również drużyny z grupy A, czyli: IKS Jeźdźcy Mikołów, Four Kings I Warszawa, Avalon Extreme Warszawa, Flying Wings I Rrzeszów i Balian Wielkopolska. Zapowiada się więc rugbowy weekend na wysokim poziomie, na który serdecznie zapraszamy.

Jeśli nie możecie pojawić się w Poznaniu, to przypominamy, że już dwa tygodnie później (8-9.06.2019 r.) w Radomiu odbędzie się kolejny turniej, na który również zapraszamy.

W związku z wyjazdami na ligę treningi w piątek 24 maja i 7 czerwca nie odbędą się.