POWRÓT DO TRENINGÓW

Po długiej przerwie w końcu możemy wrócić do treningów. Spotykamy się już w najbliższy piątek (19.06.2020 r.) o godzinie 19:30 na sali sportowej VI Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie przy ul. Adama Mickiewicza 36.

Do zobaczenia!

DZIĘKUJEMY ZA WASZ 1%

Wszystkim, którzy przekazali nam swój 1% podatku serdecznie dziękujemy. Dla nas jest to oznaka zaufania i poparcia naszej działalności. Dzięki Waszym pieniądzom będziemy mogli w szerszym zakresie realizować pracę na rzecz rozwoju drużyny i rugby.

WZNAWIAMY TRENINGI

Po długiej przerwie w końcu możemy wrócić do regularnych treningów. Zmienia się jednak miejsce i czas. Teraz spotykać się będziemy w piątki w godzinach od 19:30 do 21:30 na sali sportowej VI Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie przy ul. Adama Mickiewicza 36.

Pierwszy trening obędzie się jeszcze w tym roku – 27 grudnia.
Do zobaczenia!

Mini Turniej w Ostrowie Mazowiecka

Na zaproszenie drużyny „Grom Ostrów Mazowiecka” wzięliśmy udział w organizowanym przez nich turnieju. Dla nas był to wyjazd wyłącznie treningowy, dla gospodarzy oraz trzeciej drużyny biorącej udział w turnieju – „Four Kings Warszawa” – był to sprawdzian przed zbliżającymi się rozgrywkami I i II Ligi.

Czytaj dalejMini Turniej w Ostrowie Mazowiecka

2018/2019

Wczorajszy trening był ostatnim w tym roku. Po świątecznym lenistwie i obżarstwie bardzo się on przydał. Na kolejny zapraszamy już w pierwszy piątek nowego roku, czyli 4 stycznia 2019.

Trenujemy w piątki

Tradycyjnie wraz z nadejściem jesieni zmieniamy termin treningów. Teraz będziemy się spotykać w piątki około godziny 18:00, by o godzinie 18:30 rozpocząć już trening.

Zgrupowania treningowe 2018

Osoby niepełnosprawne ruchowo z niedowładem przynajmniej jednej ręki (niekoniecznie poruszające się na wózku inwalidzkim) zapraszamy do wzięcia udziału w organizowanych przez nas zgrupowaniach treningowych z zakresu rugby na wózkach. Zapraszamy również osoby pełnosprawne, które chciałyby w charakterze wolontariuszy pomóc nam w przeprowadzeniu zgrupowań. Udział w zgrupowaniach jest bezpłatny!

Czytaj dalejZgrupowania treningowe 2018

Zmiana w treningach!

Od tego tygodnia przez cały okres wakacyjny będziemy trenować w czwartki, a nie jak dotąd w piątki. Zapraszamy więc już jutro (21.06.2018 r.) o niezmienionej godzinie, czyli o 18:00.

Wznawiamy treningi

Od piątku 9 lutego wznawiamy regularne treningi. Tak jak do tej poru spotykamy się przed godziną 18:30 na hali sportowej Akademii Medycznej w Lublinie przy ul. Chodźki 15. Zapraszamy!

Pokaz w Szkole Podstawowej Nr 51 W Lublinie

Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć z pokazu dla uczniów Szkoły Podstawowej Nr 51 w Lublinie, który odbył się dnia 28.09.2017 r.

Ruszamy z ligą

Po długiej przerwie rozpoczynają się rozgrywki Polskiej Ligii Rugby na Wózkach. Już w najbliższą sobotę (17.06.2017 r.) w radomskiej Hali Sportowej AGA dziesięć drużyn drugiej i trzeciej ligi – w tym i my – będzie walczyć o jak najlepsze wyniki i jak najwyższe miejsce w rankingu. Wszystkich zapraszamy do Radomia i do kibicowania!

Szczegóły turnieju »

10 lat Brave Snails

Dokładnie 10 lat temu, w czwartek 7 grudnia 2006 roku odbył się pierwszy trening naszej drużyny. Wzięło w nim udział 6 osób – trzech zawodników (Mirek A., Piotrek A. i Artur J.) i troje wolontariuszy (Ewa P., Justyna Ch. i Krystian M.). Do chwili obecnej z tamtego składu tylko dwie osoby pozostały w „Ślimakach” (Artur i Krystian).

Przez tą dekadę wiele się wydarzyło. Nasze drogi schodziły się i rozchodziły z dziesiątkami osób, przeżyliśmy wiele różnych przygód podczas setek treningów, dziesiątek zgrupowań, turniejów i pokazów.

Wszystkim, którzy do tej pory w jakikolwiek sposób wpisali się w działalność naszej drużyny SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

Treningi w nowym terminie

Zmienił nam się czas treningów. Obecnie spotykać się będziemy w czwartki od godziny 19:00 do godziny 20:30. Miejsce pozostaje bez zmian – Hala Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, ul. Chodźki 15.